מיזם קולנוע ישראלי מיוחד: VOICE OVERחדש בקולנוע – מיוחד ומרגש – "Voice Over".
50 שנה לאחר צאת סרטו הקצר של אברהם הפנר "לאט יותר" בהשראת סיפור מאת סימון דה בובואר, 6 בימאים עטורי פרסים, בוגרי בית הספר "סם שפיגל" ליצירה קולנועית ירושלים, חוזרים לסרט המופת ועורכים לו את המחווה הקולנועית.

Voice Over מציג רסטורציה דיגיטלית של הסרט המקורי, ועוד שישה סרטים קצרים שנעשו בהשראתו.
שש פרשנויות קולנועיות שונות ומרתקות על מורכבות החיים והזוגיות. גיבורי ובעיקר גיבורות סרטי המחווה, בליווי התמונות והקולות, נשזרו יחדיו לרצף שמציף את זרמיה התת-קרקעיים של ישראל העכשווית.


Voice Over הוא הפרק השני בטרילוגיה שיזם רנן שור מייסד ומנהל "סם שפיגל", המוקדשת ליצירות המופת הקצרות של הקולנוע הישראלי, כשהראשון היה מחווה לסרט התיעודי "עקבות בירושלים" של דוד פרלוב.


עורכת ראשית: איילת מנחמי. יועצים אמנותיים: איתן גרין, מאיה הפנר ואיילת מנחמי. מפיקים: רנן שור, רועי קורלנד, גל גרינשפן וגרין פרודקשנס. הפקה בפועל: לאה טוניק. ליהוק: שירן שהרבני. מוסיקה מקורית: רן בגנו. עיצוב פסקול ומיקס: גיל תורן ושחף וגשל.


ועל המקורי – "לאט יותר"
ישראל, 1968. 14 דק'. עותק דיגיטלי משוחזר
בימוי ותסריט: אברהם הפנר, בהשראת סיפור קצר מאת סימון דה בובואר
משחק: פאני לוביץ' ואברהם בן-יוסף
צילום: אדם גרינברג. עורך: ז'קו ארליך. מקליט: יאן ורבר.
רסטורציה: עידו קרילה, גיל תורן ואופוס הפקות בע"מ. נוצר במקור בתמיכת הועדה לעידוד הסרט הקצר, משרד המסחר והתעשייה.


עלילה – משבר בזוגיות רבת שנים המלווה בהרהורים וחששות בנוגע להשלכות ההזדקנות והעתיד לבוא, מובאים דרך מחשבותיה של אישה מבוגרת. ב-14 דקות בשחור-לבן וללא דיאלוגים חיצוניים, "לאט יותר", מזקק וידוי על מריבה ופיוס בין בני זוג מזדקנים בתל-אביב של שלהי שנות השישים.