פרשיות האהבים שהתחילו על הסט והגיעו ל… מיטה!כמה זוגות גדולים ורומנטיים אתם זוכרים מהסרטים? באילו כרזות הייתה תשוקה בוערת? מאיזה סרט אפשר לזכור את הנשיקה העוצמתית ביותר?

 

 

תהיינה התשובות אשר תהיינה, הרבה מאוד פרשיות אהבים החלו את דרכם מאחורי הקלעים במהלך צילומי סרט וזלגו בטבעיות לחיים האמיתיים ולמיטות הבוערות.

 

להלן מקבץ מייצג :

 

ויויאן לי, כוכבת "חלף עם הרוח", הייתה נשואה לשחקן הבריטי המשובח, לורנס אוליבייה שכמעט איבד אותה לטובת פיטר פינץ' (שחקן אוסטרלי שזכה באוסקר על "רשת שידור") בגלל רומן שניהלו השניים על הסט של "אנשים חשובים מאוד" שנאמר כי נכתב על בסיס יחסי כוכבים גדולים מאותה התקופה… ונאלץ לחזר אחריה שוב כדי להרוויח את ליבה בחזרה.

 

קת'רין הפבורן – השחקנית זוכת 4 פרסי האוסקר – ועמיתה, ספנסר טרייסי – זוג ששיחק יחדיו ביותר משמונה סרטים חי ביחד משך 25 שנה ומעולם לא נישא כי אשתו הראשונה של טרייסי לא הייתה מוכנה לתת לו גט. את דבר הרומן ביניהם הם החזיקו בסוד משך הרבה מאוד זמן…

 

מרצ'לו מסטרויאני ניהל רומן משך ארבע שנים עם קתרין דנב כאשר בתחילתו שניהם היו נשואים לאחרים…

 

בראנג'לינה – השילוב השמי שנולד בעקבות איחודם של שניים מאלו הנחשבים הכי יפים או לפחות בין הכוכבים הכי אטרקטיביים….
הם הכירו על הסט של מר וגב' סמית' והאש ניצתה ביניהם – מה שגרם לפיט לפרק את נישואיו לג'ניפר אניסטון ולגב' ג'ולי לצאת בהצהרות שאין קשר ושלא הייתה מעזה לעשות כדבר הזה אך מי מאמין לה?!

 

רוצים עוד? אין בעיה. יש בשפע !

הזמינו אצלי את ההרצאה הכי "חמה" על המדף על תשוקה ובגידה בקולנוע ומאחורי הקלעים ותשלימו את תמונת הרומנים האולטימטיביים של הוליווד !

 

tumblr_inline_nv253crhno1tdohgl_540